Uncategorised

GM má záložní plány a udělá to, co je nejlepší pro společnost a zákazníky

Přizpůsobení se výzvám ve prospěch společnosti a zákazníků
Společnost General Motors (GM) uvedla, že má připraveny pohotovostní plány pro řešení probíhajících stávek vedených odborovým svazem United Auto Workers (UAW). Cílem společnosti je v tomto náročném období dělat to nejlepší pro organizaci i její zákazníky.

UAW oznámila další stávky v částech a distribučních centrech GM a Stallantis, které zasáhly 38 přístavů a distribučních center ve 20 státech. Tyto stávky přicházejí, když se UAW snaží ukončit platové třídy a zajistit spravedlivé odškodnění pro své zaměstnance. V reakci na stávky představil GM pět samostatných ekonomických návrhů a bude pokračovat v jednání s UAW.

Navzdory přetrvávajícím pracovním sporům zůstává GM oddána svým zákazníkům a celkovému úspěchu společnosti. Implementací pohotovostních plánů se GM snaží minimalizovat dopad stávek na své operace a udržovat zaměření na poskytování kvalitních produktů a služeb svým zákazníkům. Vzhledem k tomu, že se situace nadále vyvíjí, bude adaptabilita a připravenost GM zásadní pro zvládnutí výzev, které představují údery UAW.