České strojírenství má na britském veletrhu skvělé postavení - Exportinfo.cz

České strojírenství má na britském veletrhu skvělé postavení

Středa 8. Červen 2016

Birmingham

České strojírenství má na strojírenském veletrhu Subcon v Birminghamu dobrou pověst. Veletrh je otevřený od 7.-9.6. Na tomto veletrhu hledají nákupčí především z oblasti automobilového, leteckého či těžařského průmyslu kvalitní subdodavatele.

Český strojírenský pavilon se na tomto veletrhu prostřednictvím agentury CzechTrade objevuje pravidelně. V britském průmyslu si ČR postupně vydobyla skvělou pověst a jsou označováni za VIP hosty veletrhu. Aktuálně je ČR „Country of the Year at Subcon“. Což znamená, že země roku má významné výhody.

Aktuální počet českých strojírenských podniků na tomto veletrhu je 11 a pořadatelé jim slibují speciální zacházení. Např. on-line reklama na webu Subconu, rozeslání e-mailů s jejich profily všem nákupčím se zájmem.

CzechTrade Londýn vytvořil pro zemi roku velkolepou recepci, kam zve britské strojírenské podniky. Britské firmy si tak mohou pochutnat na českém pivu značky Ferdinand.

České podniky se prezentují a také to potvrzují, že jsou flexibilními a nabízejí západoevropskou kvalitu za rozumnou cenu. Výhodou byznysmenů je i to, že cesta jim zabere jen 2 hodiny v letadle.

 Zdroj: http://www.businessinfo.cz/